– Cała Polska – 8 okrążeń + zniżki na kursy sportowe o wartości 200 zł

Lekki 300 konny roadster i klasyka gatunku 520 konne Lamborghini. Juz samo przedstawienie marek nie wymaga komentarza, a juz zapiera dech w piersiach sama mysl o ich prowadzeniu! Przetestuj, który z nich bardziej pasuje do Twojego charakteru. Piekna, biala sila z unoszonymi do góry drzwiami, 520 KM i niecalymi 4 sekundami do setki? A moze czarny, maly, lekki i zwinny bolid, który dorównuje osiagami zarówno Lamborghini jak i Ferrari 430? Dzieki temu prezentowi, nie musisz wybierac jednego samochodu, oba beda rywalizowac o Twoje wzgledy, a zakochasz sie to pewne… w obu! Z tym voucherem mozesz sie przejechac na wybranym z dostepnej listy torze. Do wyboru sa jazdy w Poznaniu, Ulezu, Warszawie, Krakowie, Kielcach, Trójmiescie, Radomiu, Bialymstoku, Toruniu, Wroclawiu, Koszalinie i Lodzi.

Sprawdź cenę i kup

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Lekki 300 konny roadster i klasyka gatunku 520 konne Lamborghini. Juz samo przedstawienie marek nie wymaga komentarza, a juz zapiera dech w piersiach sama mysl o ich prowadzeniu! Przetestuj, który z nich bardziej pasuje do Twojego charakteru. Piekna bestia z unoszonymi do góry drzwiami, 520 KM i niecalymi 4 sekundami do setki? A moze czarny, maly, lekki i zwinny bolid, który dorównuje osiagami zarówno Lamborghini jak i Ferrari 430? Dzieki temu prezentowi, nie musisz wybierac jednego samochodu, oba beda rywalizowac o Twoje wzgledy, a zakochasz sie to pewne… w obu! Z tym voucherem mozesz sie przejechac na wybranym z dostepnej listy torze. Do wyboru sa jazdy w Poznaniu, Ulezu, Warszawie, Krakowie, Kielcach, Trójmiescie, Radomiu, Bialymstoku, Toruniu, Wroclawiu, Koszalinie i Lodzi.

Sprawdź cenę i kup

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czy móglbys wyobrazic sobie bedac nastolatkiem, ze za kilka lat bedziesz mial mozliwosc nie tylko usiasc w samochodzie, którego plakat miales na scianie, ale tez przejechac sie nim i poczuc dreszczyk emocji podczas jazdy wyscigowym bolidem Ariel Atom? A moze czarny, maly, lekki i zwinny bolid, który dorównuje osiagami zarówno Lamborghini jak i Ferrari 430? Masz niepowtarzalna okazje ? skorzystaj! Ariel Atom jest jednym z najszybszych samochodów na swiecie. Ma silnik o pojemnosci zaledwie 2 litrów, a bije na glowe swoich rywali takich jak chociazby Ferrari Enzo. Bez trudu osiaga 100 km/h w 2,8 s. WoW! Za to KTM to wiatr we wlosach, a raczej w kasku, który próbuje Ci go zrzucic z glowy, przyspieszenia takie same jak w Ferrari F430 Spider i Lamborghini Gallardo (3,9sek/100km) sprawia niezapomniane wrazenia z jazdy tym egzotykiem. Z tym voucherem mozesz przejechac osiem okrazen na wybranym z dostepnej listy torze. Do wyboru sa jazdy w Poznaniu, Ulezu, Bialymstoku, Radomiu, Kielcach, Wroclawiu, Lodzi, Krakowie, Warszawie, Olsztynie, Gdansku, Toruniu, Koszalinie.

Sprawdź cenę i kup

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecamy
Sprawdź cenę i kup